Perepäev

14.mail toimus Tarbja Lasteaed-Koolis meeleolukas perepäev, millega ühtlasi tähistati ka emadepäeva.

Perepäevi on meil varemgi korraldatud ja nad kõik on olnud erilised ja vahvad. Seekordne perepäev aga oli täiesti eriline, sest suur osa selle korraldamisest jäi seekord lapsevanemate kanda. Ja koos saime me toredasti hakkama!

Austasime emasid armsa kontsertiga, mängisime ja hullasime, nautisime ülirikkalikku piknikulauda ja tundsime rõõmu õhupallidest.

Suur-suur tänu õpetajatele kontserti ettevalmistamise eest ja veel suurem tänu lapsevanematele, kes ei pidanud paljuks oma aega ja vaeva sellele vahvale ettevõtmisele pühendada!

Margit Silluta

direktor

Rohkem pilte Tarbja Lasteaed kooli FB lehel

Südamekuu

Tarbja Lasteaed-Koolis toimus 18.04.2018 südamekuu raames liikumisüritus “Liigume ja mängime südamest” .

Lasteaialapsed õppekäigul

Mõmmikute rühm ja suuremad lapsed Vikerkarudest käisid uudistamas, kuhu voolab kraanivesi peale kasutamist ja mis temast seal edasi saab. Muuhulgas tutvustati lastele ka mulla valmistamise retsepti. Paide Reoveepuhasti järel külastasid rühmad ka Paide jäätmejaama, kus lubati piiluda konteineritesse ja õpetati, miks liigiti kogumine kasulik on.

Kevadiste ürituste ajakava

23. aprill lasteaia kevadine spordipäev
9. mai kell 16.00 emadepäev Sargvere lasteaias
10. mai lapsevanemate üldkoosolek kell 18.00
11. mai suuhügieeni koolitus lastele (lasteaed ja kool)
14. mai perepäev kell 16.00-17.30 (lasteaed ja kool)
28. mai lasteaia lõpupidu- kooli saatmise pidu kell 16.00

Kikerikii 2018

1. märtsil toimus meie koolis Paide piirkonna lauluvõistlus KIKERIKII, kust parimad pääsesid edasi lauluvõistlusele “Lauluhäll”. Võistlusest võttis osa lasteaialaps Mia-Loviise Eding ning õpilased Jete-Eliise Eding (1.kl), Reelika Arro (2.kl), Mirjam Koemets (3.kl), Annemai Pärt (5.kl) ja Marjanne Koemets (6.kl). Žürii otsusel pääsesid edasi Jete-Eliise Eding(1.kl) ning Annemai Pärt (5.kl). Õpilasi juhendas õp Monika R. Lillepa.

Camera Laupal

1. märtsil osalesid 1.-6. klassi õpilased Jete-Eliise Eding (1.kl), Reelika Arro (2.kl), Mirjam Koemets (3.kl) Amanda-Marie Kelder (4.kl), Annemai Pärt (5.kl) ja Marjanne Koemets (6.kl)  Laupa Põhikoolis väikekoolide vokaalansamblipäeval CAMERA. Esindasime oma kooli lauluga “Mu isamaa armas”, mida saatis Marjanne väikekandlel. Marjanne pälvis ka eripreemia “Vapper kandlemängija Tarbjalt”. Lisaks vahvale esinemiskogemusele ning teiste koolide esinejate kuulamisele, saime näha ja kuulda kõrgtasemelisi külalisesinejaid Rapla Laulustuudiost, mille juhendajaks on Thea Paluoja.

Matemaatika olümpiaad ja KÄNGURU

1. märtsil toimunud maakondlikul matemaatika olümpiaadil osalesid 6.kl Kristo Heinmäe (12.koht) ja Marjanne Koemets (17.koht), 5.kl Kunter Grupmann (34.koht), 4.kl Lauri Punapart (26.koht). Õpilasi juhendas õp Urve Salm.

15.märtsil toimus vabariiklik nuputamisvõistlus KÄNGURU, kus osaleb meie kooli 15 õpilast 2.-6.kl.

Proovile pandi õpioskused!

8.märtsil osalesid 5.kl õpilased Kunter Grupmann, Sandra Hallika, Annemai Pärt ja 4.kl Lauri Punapart Türi Põhikoolis maakondlikul 5.klasside õpioskuste olümpiaadil. Õpilased said oma oskusi proovile panna kolmes töötoas: interneti, nutiseadme ja teabeallikate kasutamine info leidmiseks ja loovülesanded. Teemaks oli Eesti Vabariik 100. Ülesanded olid rasked, aga huvitavad ja õpilased jäid oma panusega rahule ning saadi uusi teadmisi. Õpilasi juhendas õpetaja Urve Salm.

Suusapäev Valgehobusemäel

20. veebruaril käisime 1.-6. klassi õpilastega Valgehobusemäel kelgutamas ja suusatamas. Soovijad sõitsid ka tuubiga. Sport ja lõbu kestis pea 3 tundi, siis sõime värskes õhus kõhud täis ja startisime kodupoole tagasi. Oli väga meeleolukas ja lõbus üritus. Tänud õpetaja Kristiina Raidverele ja usinatele õpetajatele, kes suusarajal lapsi saatsid ja neile kaasa elasid.