Suusapäev Valgehobusemäel

20. veebruaril käisime 1.-6. klassi õpilastega Valgehobusemäel kelgutamas ja suusatamas. Soovijad sõitsid ka tuubiga. Sport ja lõbu kestis pea 3 tundi, siis sõime värskes õhus kõhud täis ja startisime kodupoole tagasi. Oli väga meeleolukas ja lõbus üritus. Tänud õpetaja Kristiina Raidverele ja usinatele õpetajatele, kes suusarajal lapsi saatsid ja neile kaasa elasid.  

Käisime nuputamas!

1.veebruaril osales Järva-Jaanis maakondlikul Nuputa võistlusel 5.-6.klassi võistkond: Marjanne Koemets, Kristo Heinmäe (6.kl) ja Kunter Grupmann, Sandra Hallika (5.kl). Meie võistkond saavutas osalenud13 kooli hulgas tubli 5.-7. koha. 6.kl peastarvutajate arvestuses olid meie õpilased jagamas 2.kohta. Õpilasi juhendas õp Urve Salm.

Sõbranädal

12.-16. veebruaril tähistame koolis sõbrapäeva nädalat ja plaanis on palju huvitavaid üritusi. Üleval on sõbrapäeva postkast, mille sisu jagavad sõbrapäeval laiali õpilasomavalitsuse liikmed.Lisame oma riietusele erinevaid värve, korraldame kolmapäeval vahetundides sõbrakohviku. Esmaspäeval riietus - VALGE Teisipäev - ROOSA Kolmapäev - PUNANE Neljapäev - VIOLETNE/SININE Reede - KOLLANE/ROHELINE

Lasteaed sai endale uue majakese!

07.02.18 oli meie maja lastel ja ka õpetajatel põhjust rõõmustamiseks. Nimelt toimus Paide keskväljakul  jõuluvana käsutuses olnud majakese avamise pidu Tarbjal.  Ettevõtmise algatas Paide piirkonnajuht Kulno Klein, kellel tekkis mõte Arctic Finland House OÜ-le kuuluv majake toetajate abiga kinkida  üllatusena just meie lasteaiale.  TÄNAME - Mäo Põllumajandusühistu, Viimsi Mets OÜ, Tariston AS, Struberg OÜ, Odien OÜ ja K-Invest ...

Osalesime Järvamaa lasteaedade 10. talispordipäeval!

16.jaanuaril käis lasteaia Mõmmikute rühmast 6 last Albus Järvamaa lasteaedade 10. talispordipäeval. Muinasjututegelasteks riietunud lapsed said läbida 6 erineva muinasjutu teemalist punkti - vägikaigast vedada, Kalevipojana kive loopida (disgolf), läbida takistusrada ja osaleda mitmes teatevõistluses. Külmale tuulele vaatamata oli lastel lõbus. Lõpetuseks pakuti sooja teed ja igaüks sai kaasavõetud einega keha kinnitada. Loositi välja ka järgmise ...

Eelkool alustab taas!

Alates 6.veebruarist on sügisel meie kooli tulevatel lastel võimalus osaleda eelkoolis. Eelkool toimub teisipäeviti kell 10.00-10.35. Toimumise kuupäevad - 06.02., 20.02., 06.03., 20.03., 03.04., 17.04. ja 08.05.2018.a. Läbi viib õpetaja Dorrys Aruoja.

Külas käis Türi Pühapäevakool

22.detsembril, kooli viimasel päeval, enne jõuluvaheaega võtsime vastu külalised Türi Pühapäevakoolist. Saalis toimus väike kontsert, kus esinesid nii külalised kui ka meie kooli õpilased erinevate etteastetega. Peale kontserti ootas õpilasi üllatus, igale lapsele oli jäetud kuuse juurde nimeline kingitus. Kui kingitused said uudistatud, oli koolikokk katnud meile piduliku jõululaua.

Jõululaat

21.detsembril toimus koolis traditsiooniline jõululaat. Laadal müüdi maiustusi, küpsetisi, käsitööd ning mänguasju.

Jõulusokk

19.detsembril külastas kooli "Jõulusokk". Programm viis lapsed jällegi saja aasta tagusesse aega. Tutvustati vanaaja jõulude tradistioone ja kombeid, lauldi tolleaegseid laule ja mängiti ringmänge. Toimusid erinevad jõukatsumised.