Laske sisse mardisandid!

Reedel tähistasime mardipäeva. Seekord olid pererahvaks lasteaialapsed ja neile tulid marti jooksma koolilapsed ja õpetajad, kes olid kõik kenasti martideks maskeerunud. Lauldi ja tantsiti ning söödi kommi!

Stiilinädal

6.-10.novembril on koolis stiilinädal! Esmaspäev- nohik Teisipäev- pidžaama Kolmapäev- kostüüm/ametiriietus Neljapäev- rock Reede- mardipäev

Õpilasomavalitsuse loomine!

Seisuga 30.oktoober 2017 on loodud õpilasomavalitsus, mis koosneb kolmeteistkümnest 3.-6. klassi liikmest. Õpilasomavalitsuse esimees on Marjanne Koemets, aseesimees Sandra Hallika ja sekretär Ketlin Mikiver. Õpilasomavalitsus aktiviseerib ja organiseerib kooli õpilasi, vahendab infot õpilaste ja õpetajate ning direktori vahel, järgib ja edendab kooli traditsioonide, teeb ettepanekuid kooli ürituste läbiviimiseks ja palju muud. Soovime noortele jõudu ja indu! Esimene ...

Võtame tööle logopeedi

Paide Valla Lasteaed-Kool võtab tööle kooli ja lasteaeda logopeedi koormusega 0,5 ametikohta. Kandideerimise tähtaeg 26.11.2017. Tööle asumine kohe. Täpsem info Margit Silluta tel. 5250732

Tule trenni!

TEADE Alates oktoobrist on võimalik Tarbjal koolis osaleda MINU TANTSUKOOL tantsutreeningul. Treeningud hakkavad toimuma, kui grupis on vähemalt 8 osalejat. Esimene trenn lasteaialastele on esmaspäeval kell 16.30-17.00 Kuutasu 15 € Esimene trenn koolilastele on kolmapäeval kell 13.30-14.45 Kuutasu 18 €   TULE TRENNI!

Tunnustati kodu-uurijaid

15.septembril  osalesid 6.klassi õpilased Marjanne Koemets ja Dhalya-Mary koos õpetaja Urve Salmiga Lasila Põhikoolis 7.-ndal väikeste kodu-uurijate tänupäeval. Meie õpilaste uurimistöötöö "Elle Näppo tehtud-hästi tehtud" osutus kollektiivsete tööde arvestuses parimaks ja pälvis kiidukirja.  

Reipalt koolipinki

12.septembril toimus projekti "Reipalt koolipinki" raames õpilaste väljasõit Vargamäele, kus tutvuti kirjanik A.H.Tammsaare majamuuseumiga ja mängiti tolleaegseid mänge.

“Kas hundil on pojad või kutsikad”

8.septembril osalesid meie kooli 5.-6.klassi õpilased koostöös noortekeskusega  EV 100 projektis „ Kas hundil on pojad või kutsikad“. Projekti raames läbiti 11km pikkune matkarada Kellissaare lõkkekohast kuni Saeveski metsaonni. Rajal olles nähti  palju erinevaid seeni, marju, tormikahjustusi kui ka erinevaid loomi ja putukaid.  

Tere kool!

1.septembril toimus Paide Valla Lasteaed-Koolis traditsiooniline avaaktus, kus võeti kooliperre vastu 4 1.klassi õpilast.

Tunnustasime tublisid õpilasi

  Paide Valla Lasteaed-Kool tunnustas kiituskirjaga 2 klassi õpilast Andreas Avloi´d ja 1. klassi õpilast Reelika Arro´t kooli tänukirjaga "Heade õpitulemuste eest" Dhalya-Mary Lohk´u, Veirner-Mathias Lohk´u, Marjanne Koemets´a, Regiina Arro´t.